ghahraman
05 خرداد 1402 - 17:06

فرمانده سپاه استان مرکزی: شهدای عرصه جهاد علمی آینده ایران را تضمین کردند

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: شهدای عرصه جهاد علمی کشور آینده درخشان ایران اسلامی را تضمین کردند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، به نقل از روابط عمومی سپاه روح الله استان مرکزی، سردار محسن کریمی در حاشیه مراسم اولین سالگرد شهادت شهید اقتدار و صنعت دفاعی شهید احسان قدبیگی اظهار داشت: شهید احسان قدبیگی از نخبگان و افتخارات استان مرکزی و از رویش های دهه 70 اقتداری بازدارنده برای کشور به ارمغان آورد و به برکت مجاهدت های این شهید عزیز و شهدای عرصه جهاد علمی امروز کشور در عرصه صنعت دفاعی به خودکفایی رسیده است.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی افزود: اقتداری که شهدا برای ایران اسلامی و انقلابی به ارمغان آوردند جبهه استکبار را در مقابل کشور به زانو درآورده و زمین‌گیر کرده و این اقتدار نقطه امید و قوتی برای مستضعفین عالم شده است.

وی ادامه داد: شهید احسان قدبیگی با اعتماد به نصرت الهی و باور به توانمندی های خود توانست در تاریخ ماندگار شود و این شهید عزیز زینت انقلاب اسلامی است و نام ایشان همواره در تاریخ می درخشد.

کریمی تصریح کرد: شهدای عرصه جهاد علمی کشور آینده درخشان ایران اسلامی را تضمین کردند و به دانشگاه و عرصه علم و دانش حیاتی دیگر بخشیدند و امروز دانشگاهیان باید علاوه بر الگوگیری از شهدایی چون احسان قدبیگی این نخبگان را به خوبی برای جامعه و خصوصا آیندگان معرفی کنند تا راه درخشان آنها همراه در جامعه ادامه داشته باشد.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با اشاره به اینکه شهید احسان قدبیگی علاقمند و دلسوز نسبت به آینده کشور بود گفت: یاد و خاطر این شهید و همه شهدایی که برای پیشرفت کشور تلاش کردند هرگز از یاد مردم ایران نخواهد رفت.

وی خاطرنشان کرد: معرفی شهید احسان قد بیگی و شهدای عرصه علم و فناوری به جوانان و نوجوانان کشور عزم و تصمیم راسخ برای حرکت به سمت قله ها می دهد و آنها را در مسیر پیشرفت و رشد ثابت قدم نگه می دارد و لذا باید به معرفی این شهدا اهتمام بیشتری داشته باشیم و همه در این خصوص وظیفه دارند.

انتهای پیام/711/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1239537